SeedUP Girişimcileri 2 Temmuz’da Yatırımcılarla Buluşuyor…

SeedUP Girişimcileri 2 Temmuz’da Yatırımcılarla Buluşuyor…

Bursa Eskişehir Bilecik Kalkınma Ajansı (BEBKA) ve Bursa Teknik Üniversitesi’ne bağlı Bursa Teknoloji Transfer Ofisi (BursaTTO) iş birliğiyle başlatılan SeedUP İnovatif Girişimcilik Programı kapsamında 10 ay boyunca eğitim ve mentorluk alan girişimciler yatırımcı karşısına çıkıyor.

BEBKA ve BursaTTO  tarafından yürütülen "Inovatif Girişimcilik Programı–SeedUP" kapsamında mentorluk ve danışmanlık hizmetleri alan firmaların, yatırımcılara projelerini sunacakları Demo Day (Girişimci-Yatırımcı Buluşması) etkinliği 2 Temmuz 2020 Perşembe günü çevirimçi olarak saat 13.30-17:00 saatleri aradsında gerçekleşecektir.

Demoday öncesinde Doç. Dr. Mehmet Yazıcı moderatörlüğünde Bursa Teknik Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Arif Karademir, BEBKA Genel Sekreteri İsmail Gerim, Şirket Ortağım Ağı Başkanı Mehmet Buldurgan ve Albaraka Garaj Yöneticisi Nurettin Coşkun'un katılımıyla "Melek Yatırımcılık Paneli" düzenlenecektir.

Etkinlik kapsamında SeedUP'ı başarıyla tamamlayan 10 girişimci, yatırımcılar ve siz değerli katılımcıların önünde girişimlerini anlatacak. Etkinlik programı ve girişimcilerimiz hakkında bilgi için tıklayınız….

Tarih: 2 Temmuz 2020, Perşembe
Saat: 13:00 -17:00
Kayıt yaptırın size hatırlatalım
https://us02web.zoom.us/webinar/register/WN_Eoipf6V3QmKpFLV5BsCmrQ 

Sağlıklı günler dileriz…