Sektörünüzdeki Yerinizi Öğrenmek İster Misiniz?

Sektörünüzdeki Yerinizi Öğrenmek İster Misiniz?

Marmara Bölgesi’nde faaliyet gösteren başarılı sanayi kuruluşlarının ödüllendirilmesi amacıyla bu yıl 8.’si düzenlenen “Sektörel Performans Değerlendirme” ödül organizasyonu için başvurular alınmaya başlamıştır.

Kocaeli Sanayi Odası önderliğinde düzenlenen organizasyonun Çözüm Ortakları arasında; Price waterhouse Coopers Türkiye, Kocaeli Üniversitesi, Gebze Teknik Üniversitesi, Türkiye Ekonomi Politikaları Araştırma Vakfı ve Doğu Marmara ABİGEM A.Ş. yer almaktadır. Bölgesel Ortakları ise; Marmara Bölgesinde yer alan Doğu Marmara Kalkınma Ajansı, İstanbul Kalkınma Ajansı, Bursa Eskişehir Bilecik Kalkınma Ajansı, Güney Marmara Kalkınma Ajansı ve Trakya Kalkınma Ajansı’dır.

Bugüne kadar Tüpraş, Ford Otomotiv, Kent Gıda, Arçelik-LG, Kordsa Global, Namet Gıda, Aygaz A.Ş. gibi Türkiye’nin önde gelen firmaları ile beraber birçok KOBİ’nin de ödül aldığı organizasyonun ödül almaya hak kazanacak kuruluşları ödüllerini, Kasım ayı içerisinde TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun katılımıyla gerçekleştirilecek ödül töreninde alacaklardır.

Firmanız Bu Değerlendirmede Neden Yer Almalı?

  • Tanınma ve Prestij
  • Karşılaştırma yapabilme imkanı
  • Kuruluşunuzun rekabet için iyileştirmesi gereken konular hakkında bilgi edinme imkânı
  • SANTEK’16 Fuarında “Sektörün Yıldızları” bölümünde ücretsiz yer alma imkânı

Son başvuru tarihi 6 Kasım 2015 olan organizasyona başvuru için; www.sektorelperformans.org web sitesi üzerinden başvuru formunu indirerek 2013 ve 2014 yılı değerlerinizi kapsayacak şekilde doldurmanız yeterlidir.

Detaylı Bilgi ve Başvuru İçin : www.sektorelperformans.org